تبلیغات
** ... لحظه ای مکث نما ***

** ... لحظه ای مکث نما ***
لحظه ای مکث نما ... آرزویم این است ... نرود دلخوشی از عمق وجودت هرگز 
Daisypath - Personal pictureDaisypath Happy Birthday tickers


زن متولد شهریور

این زن از شکست هراسی ندارد و زیرک و نکته بین است. سیاره حاکم او سرشار از رعد و برق است و کوچکترین انتقاد و ایرادی لازم است تا او را به هم بریزد. در جست و جوی محبت و شادی است. اراده و قدرت تصمیم گیری عجیبی دارد و برای گذشته افسوس نمیخورد .
این خانم ایده آلیست هم هست و برای رسیدن به آینده ای قابل تصور تمام جزئیات را می سنجد، اگر با او قراری دارید یادتان باشد کاملاً آراسته و خوش فرم به سراغش بروید. او تمام حرکات شما را تجزیه و تحلیل می کند، در جمع دوستان ایجاد انرژی و شادی می کند و توجه دیگران را بر می انگیزد. مادری منظم است و بچه هایش با ادب و اصولی بار می آیند، خانه اش آراسته و تمیز است و پرستار خوبی هنگام بیماری و گرفتاری هاست.مرد متولد شهریور
نکته بینی و تجزیه و تحلیل روش کاری اوست و عدم موفقیت او را بسیار غمگین و گوشه گیر می کند، برای یافتن زوج مناسب به اندازه کافی وقت می گذارد ، اهل رویا و پرواز در آسمانهای دور دست نیست. محبت او بسیار دائمی است و با ملاحظه و فداکار است ، اجساس مالکیت او زیاد است و کمی هم حسادت دارد. دست و دلباز است ، میانه خوبی با بچه ها ندارد اما اگر بچه دار شود بسیار مسئولانه مشغول تعلیم و تربیت آنها می شودو درس انسانیت و فداکاری و اخلاق و انضباط به آنها می آموزد. نگرانی او را به رویش نیاورید و اگر لازم شد حواسش را پرت کنید تا به موضوع دیگری بیاندیشید ، در مواقع سحتی انتظار دارد پرستار خوبی برای او باشید و البته خود او هم پرستار خوبی برای شما خواهد بود..: Weblog Themes By Iran Skin :.

حرف دل...

تقدیم می کنم
حرفهای خالصانه دلم را
تقدیم به چشم هایی که در راه ماندند
و دلهایی که آنها را راندند
تقدیم به اشکهایی که غرورشان شکست
و قامتهایی که در جوانی خمید
وتقدیم به همه کسانی که لبهایشان با لبخند وصال آراسته شد
وبوسه عشق بر گونه هایشان به یادگار گذاشته شد...
بگو ماشاالله
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین زمان یادگاری :
JUST FOR YOU

دهه کرامت گرامی باد